ЧКФКЕП :: Воркшоп «Шпаргалки ресторатора. Як побудувати успішний бізнес у готельно-ресторанній справі»

Індустрія гостинності є однією із найдинамічніших галузей економіки, що стрімко розвивається, незважаючи на соціально-економічні потрясіння, а відповідно вимагає високого рівня професійної підготовки.

Саме тому в рамках фахового інтенсиву для студентів спеціальності Готельно-ресторанна справа проведений воркшоп, за участю працівників готельно-ресторанного комплексу «Панський двір».

Досвідом роботи ділилися заступник директора Поклітар Євгеній та адміністраторка готелю Щербан Наталія, які розкрили працюючі технології, що діють сьогодні в готельно-ресторанному бізнесі.

«Панський двір» на декілька годин перетворився у робочу майтерню, де спостерігалася висока інтенсивність групової взаємодії, активність і самостійність студентів, напрацювання актуального досвіду і особисте переживання кожного етапу обслуговування гостей.

Воркшоп проведений у форматі технології відкритого простору, де всі учасники вільно висловлювали свої думки, брали участь у дискусіях.

Також опрацьовані актуальні для ресторанних і готельних підприємств кейси, реальні приклади злетів, криз і падінь, надихаючі історії від фахівців готельно-ресторанного комплексу, живе спілкування та унікальні поради третьокурсникам щодо ефективної траєкторії у побудові власної кар’єри індустрії гостинності.

Проведення воркшопів у сфері гостинності є захоплюючим і корисним досвідом для формування професійних компетентностей здобувачів освіти.