ЧКФКЕП :: Вручення дипломів

28 червня, у великий день для нашої держави, відбулося урочисте вручення  дипломів фахових молодших бакалаврів та молодших спеціалістів у затишній актовій залі Коледжу.

Сьогодні ми святкуємо вручення дипломів в день, коли країна отримала свій правовий фундамент. Записані у ній в 1996 році слова перестали бути історією – вони стали для українців по-справжньому життєвими і нагальними: слова про право на життя і свободу, честь і гідність, про ціну нашої землі.

З вітальним словом до випускників звернувся директор коледжу - кандидат економічних наук, доцент Кошкаров Степан Андрійович та побажав мудрих рішень і дій, високих навчальних та професійних досягнень, творчого натхнення, наполегливості та успіхів у всіх добрих починаннях, здійснення мрій і життєвих планів, впевненості у власних силах і постійного самовдосконалення та вручив дипломи з відзнакою випускникам, почесні грамоти за високі досягнення у навчанні та активну участь у громадському житті коледжу. Вітаючи випускників, він запевнив, що отримані знання дадуть їм можливість зробити перший крок у доросле життя і продуктивно працювати задля перемоги та процвітання нашої країни. На свято був запрошений заслужений юрист України Візітів Іван Михайлович, який передав щирі вітання випускникам від голови Чернівецької обласної спілки споживчих товариств Филипчука Данила Михайловича.

Зі словами привітань до студентів випускних груп звернулися куратори, які були їхніми наставниками протягом років навчання в коледжі. В свою чергу випускники подякували за найкращі роки, проведені в стінах рідного закладу.

Під час свята вдалося зібрати кошти в скриньку для підтримки наших ЗСУ.

Дорогі випускники, ви – майбутнє нашої країни, люди, від яких залежить, якою стане Україна!

І знайте, що найцінніше, чим ми володіємо, це час власного життя, наші знання та вміння. Тому найкраща інвестиція – це інвестиції у власний розвиток. Вітаємо вас, дорогі випускники, з досягненням ще однієї висоти у вашому житті.

Продовжуйте щасливу книгу вашого життя, наповнюйте її приємними емоціями, новими враженнями, знаннями та великими досягненнями!

В добру путь, дорогі випускники!

Миру та перемоги нашій державі!