ЧКФКЕП :: ВСТУП ДО ФАХУ

НАВЧАЛЬНА ПРАКТИКА
для майбутніх фахівців у сфері обліку та фінансів

Традиційно фахова підготовка для студентів економічних спеціальностей «Облік і оподаткування» та «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» розпочинається навчальної практики «Вступ до фаху».

Під час занять з навчальної практики «Вступ до фаху» викладачі фахових дисциплін надають майбутнім фахівцям цілісне уявлення про систему підготовки за обраною спеціальністю та методичні настанови, необхідні для наступного опанування професії, організовують зустрічі з провідними фахівцями галузі та екскурсії на кращі підприємства і організації Чернівецької області.

З метою отримання нових знань та цікавої інформації щодо майбутньої професії, 08 вересня для студентів економічних спеціальностей була організована екскурсія до відділення Чернівецького обласного управління АТ "Ощадбанк", яку провели у діловій атмосфері Руснак Наталя Іванівна - начальник відділу електронної комерції та Меленко Алла Радувна – преміум менеджер. Студентам відвідали відділ обслуговування юридичних осіб, відділ обслуговування фізичних осіб, каси та VIP – зону.

Наталя Іванівна ознайомила студентів з основними банківськими професіями, професійними якостями, які потрібні майбутнім співробітникам банків, особливостями діяльності банку, видами банківських послуг, порядком отримання та застосування платіжних карток, а всі тонкощі роботи із VIP - клієнтами розкрила Алла Радувна у VIP-залі.

Цікавою була розповідь про сучасні технології, які використовуються в банку, індивідуальні сейфи та заходи безпеки.