ЧКФКЕП :: Святкування Дня студента в коледжі

Сьогодні День студента є символічним об'єднанням студентів усіх факультетів і всіх закладів освіти. 17 листопада - свято Міжнародного дня студента, незважаючи на перешкоди, лунало і в Чернівецькому кооперативному фаховому коледжі економіки і права.

Яскраво і феєрично пройшло 2 дні святкування Міжнародного дня студента. Так, 16 листопада студенти підготували благодійну ярмарку на підтримку Збройних сил України. Під час ярмарку студенти продавали приготовані власноруч солодощі, hand-made вироби, вироби з бісеру, традиційні українські смаколики, домашню випічку, лимонад та узвар, а також проводили пізнавальні майстер-класи. Гостями та покупцями на ярмарку стали запрошені школярі, адже в цей день успішно пройшов і День відкритих дверей для майбутніх абітурієнтів, на який завітали учні шкіл міста і області та професійних закладів освіти. Майбутні абітурієнти мали можливість ознайомитися з переліком спеціальностей, умов навчання та скуштувати власноруч виготовлені студентами смаколики.

Нетрадиційно до святкування Дня студента підійшли і студентки коледжу, які у день професійного свята провели огляд-конкурс буковинських народних строїв. Здобувачки освіти представили і традиційний родинний костюм, і стилізований сучасний одяг.

За підсумками голосування кращою була визнана студентка 141 групи Пилипяк Катерина, яка отримала цінний подарунок. Всі дівчата були нагороджені пам’ятними монетами від наших партнерів, представників «Укргазбанку».

Студентська рада активно долучившись до свята, підготувала цікаві передбачення для кожного студента, і деяким студентам навіть пощастило виграти безкоштовні обіди у їдальні коледжу.

А розважалися студенти за допомогою квесту, на якому дізнавалися цікаві факти про історію та сьогодення коледжу, студентського самоврядування та життя студентів, святкування цього дня загалом, та в коледжі, зокрема. Перемогу здобула команда «Дружба».

Завершився насичений день конкурсом пісні. Кожна група підготувала українську пісню, яку виконували хором на подвір’ї коледжу. Перемогла, звісно, дружба і всі студенти разом заспівали «Ой у лузі червона калина»!

Студенти зуміли створити неймовірну атмосферу, в якій поєдналася українська гостинність і щире бажання підтримати військових, долучитися до боротьби, щоб наблизити нашу перемогу.

17 листопада здобувачі освіти відчули себе справжніми викладачами, і достойно провели День студентського самоврядування.

Кращих студентів було відзначено грамотами, подяками та цінними подарунками від дирекції коледжу та спілки споживчих товариств. На вручення та для привітання студентів був запрошений Голова правління спілки споживчих товариств Чернівецької області Данило Михайлович Филипчук.

Майбутнє належить молодим, сповненим життєвої енергії людям. Освічена молодь – надія держави. Країні вже сьогодні потрібні ваші знання, ваш реальний внесок у справу державотворення, велику справу побудови демократичної процвітаючої України.

Прийміть щирі вітання з нагоди Міжнародного дня студента. В цей день бажаємо нинішньому і наступним студентським поколінням бути на рівні високих вимог сучасного життя. Нехай збудуться всі ваші мрії та назавжди збережеться у ваших серцях романтика студентських літ.

Бажаємо вам примножувати свою енергію, неодмінних успіхів у навчанні, нових творчих досягнень, гармонійного духовного та фізичного розвитку. Невичерпного Вам творчого натхнення, наполегливості й успіхів у навчанні та освоєнні обраних професій!

Нехай студентська пора обов’язково стане щасливим та незабутнім періодом у вашому житті!

Щиро віримо у Ваше щасливе майбутнє та у щасливе майбутнє рідної України.

 

З повагою,
 адміністрація
та студентська рада Коледжу