ЧКФКЕП :: День гостинності і знайомства

16 листопада коледж гостинно зустрів абітурієнтів. Цьогоріч гостями традиційного заходу - Дня відкритих дверей стали абітурієнти із закладів освіти міста Чернівців та області, зокрема учні Чагорського ліцею, Чернівецького ліцею № 19 ім. О. Кобилянської, ЗТО № 8.

Теплими словами майбутніх студентів привітала заступниця директора коледжу Людмила БОРИС, презентувавши загальні здобутки коледжу за більш ніж вісімдесятирічну історію його існування, акцентувала увагу гостей на чисельних перевагах навчання у Чернівецькому кооперативному фаховому коледжі економіки і права та запросила випускників ліцеїв, гімназій, ЗПО області вступити до коледжу з метою здобуття якісної освіти, а також побажала усім мирного неба та правильного вибору майбутньої професії.

Студенти та викладачі відділення туристично-ресторанного обслуговування та харчових технологій зацікавили учнівську молодь розповіддю про діяльність органів студентського самоврядування, тісну співпрацю з адміністрацією коледжу у вирішенні важливих питань здобувачів освіти. Студентки 3 курсу Бойчук Аліна та Симака Юлія поділились з гостями враженнями про навчання і позанавчальну діяльність, адже студенти відділення є учасниками круглих столів, виставок, конкурсів, спортивних змагань, міжнародних і Всеукраїнських науково-практичних конференцій тощо.

По закінченню основної зустрічі, проведено екскурсію-огляд авдиторій, актової зали, бібліотеки, фахових лабораторій, спортивного залу та майданчика, їдальні.

Родзинкою дня відкритих дверей стала благодійна ярмарка та цікаві конкурси з нагоди Міжнародного дня студента.

Багато майбутніх випускників після ознайомлення із роботою відділень ставили запитання, зокрема, про наявність гуртків, гуртожитків, а більшість (дуже приємно) обмінювались номерами телефонів із студентами, адже є впевненість, що навчатимуться разом саме тут. Загалом у всіх гостей та наших студентів залишилось приємне враження про зустріч.