ЧКФКЕП :: Екскурсія в ТОВ «АШАН УКРАЇНА ГІПЕРМАРКЕТ»

13 березня, у рамках професійно-орієнтованого навчання, студенти спеціальності «Підприємництво та торгівля» відвідали ТОВ «АШАН УКРАЇНА ГІПЕРМАРКЕТ», де провідні менеджери підприємства провели для них цікаву та змістовну екскурсію територією супермаркету.

Майбутні фахівці з підприємництва та торгівлі дізналися про тонкощі функціонування однієї з найуспішніших роздрібних торговельних мереж в Україні, а саме: історію створення, масштаби діяльності, особливості корпоративної культури.

Під час екскурсії студенти мали можливість ознайомитися з особливостями роботи кожного торговельного відділу, відвідати виробничі цехи, дізнатися про організацію торговельно-технологічних та виробничих процесів. Також було організовано перегляд та обговорення відеоматеріалів про історію створення та розвиток гіпермаркету, його концепцію та виробничі процеси, роботу кадрового відділу, організацію волонтерської діяльності тощо.

Студенти переконалися, що клієнтоорієнтованість та лояльність до власного персоналу, партнерів на основі відповідальності, відкритості та довіри є головними принципами роботи ТОВ «АШАН УКРАЇНА ГІПЕРМАРКЕТ». Поєднання цих принципів із гнучкою логістичною стратегією, яка оптимізує здійснення всіх бізнес-процесів (транспортування, складування, управління замовленнями) та організацію продажів є запорукою успіху на українському ринку.

Під час зустрічі студенти цікавилися питаннями організації роботи підприємства, умовами працевлаштування та можливостями кар’єрного зростання, на які отримали вичерпні відповіді фахівців.

Між адміністрацією коледжу та керівництвом ТОВ «АШАН УКРАЇНА ГІПЕРМАРКЕТ» було укладено Договір про довгострокову співпрацю, в якому, зокрема, йдеться про організацію практичного навчання студентів та інші форми взаємовигідного співробітництва.

Наприкінці зустрічі господарі заходу пригостили студентів свіжоспеченою  піцою та зефіром власного виробництва.   Варто зазначити, що зустріч пройшла в надзвичайно теплій та дружній атмосфері.

Студенти та викладачі коледжу щиро вдячні керівництву та усій команді ТОВ «АШАН УКРАЇНА ГІПЕРМАРКЕТ»  за організацію цікавої екскурсії, за теплий прийом, за надану можливість отримати нові знання та досвід!