ЧКФКЕП :: Зустріч майбутніх фахівців з туризму зі стейкхолдером

4-го квітня відбулася зустріч студентів 251 групи з кандидатом географічних наук, доцентом кафедри географії та менеджменту туризму географічного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Аніпко Наталією Петрівною, туристичним агентом «Buktravel ».

У рамках освітнього компоненту «Технологія та організація туристичного обслуговування» студенти прослухали лекцію за темою: «Організація обслуговування клієнтів у туристичному агентстві», яка є підсумковою в розділі «Тур як основний ринковий продукт. Методика розробки туру».

Наталя Петрівна, яка є практикуючим туристичним агентом, розповідала про особливості роботи з клієнтами та про договірні умови співпраці турагента із туроператорами. Особлива увага була приділена питанням відповідальності та чесності у цьому бізнесі. Щирість у спілкуванні із клієнтами та власний досвід, отриманий під час інформаційних турів, організованих туроператорами, є першим кроком до успіху роботи турагента. Розповідь супроводжувалася показом відеоматеріалів та онлайн роботи турагента на сайті туроператора, з яким турагенство «Buktravel » має підписані  агентські угоди.

Студентів цікавили й інші питання, зокрема: З якого часу працює турагенство? Як виникла ідея створити турагенство і як Наталя Петрівна із колегою, також к. г. н., доцентом цієї ж кафедри, Наталією Степанівною Андрусяк, розпочали свій власний бізнес.

Зустріч проходила в дружній та щирій атмосфері, а розповідь практикуючого турагента дала студентам розуміння, що обрана професія є цікавою та перспективною. І, головне, підкріпила віру в те, що стати професіоналом у сфері туристичного обслуговування, під силу всім, хто бачить себе в цій професії. Професії, завдяки якій можна подорожувати країнами всієї планети та ще й отримувати непогані кошти на своє життя.